Wednesday, Dec 19th

Son Gncelleme:04:29:14 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ordu Veteranlar Çeyrek Finali Penaltılarla Kaybetti!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Antalya’da her yıl geleneksel olarak organize edilen, Veteranlar futbol turnuvasına ikinci kez katılan Ordu Veteranlar Futbol takımı grup maçlarını yenilgisiz tamamladıktan sonra üstün bir futbol ortaya koyduğu çeyrek final maçı beraberlikle sona erince penaltılar sonucunda elendi.

 

Turnuvaya ikinci kez katılan Ordu Veteranlar takımı F grubunda yer aldı. Grup elemelerinde Kosova KF Kabashi Veteranlar Takımını 4-0, Niğde Veteranlar Takımını 1-0, Adana Ceyhan Veteranlar Takımını 4-2 mağlup ederek, grup birincisi oldu ve çeyrek finale yükseldi.

Çeyrek final karşılaşmasında Sivas Veteranlar takımı ile karşı karşıya gelen Ordu Veteranlar takımı normal süresi 2-2 biten maçın ardından penaltı atışları sonucunda rakibine 4-2 mağlup olarak turnuvaya veda etti.

Bu yıl altıncısı gerçekleştirilen turnuvaya yurt içinden 30, yurt dışından da 6 takım davet edilerek 36 takım kıyasıya mücadele ettiler. Turnuva Antalya da Topkapı ve Kremlin Palace Otellerinde gerçekleştirildi.

Turnuvada başarılı maçlar çıkaran Ordu Veteranlar takımında şu futbolcular yer aldı: “Gökhan Yılmaz, Taylan Vural,Hasan Yetim,Tarık Tolga Altun,Mehmet Güneş,Abdülkadir Çağlar,Gökşin Çelik, Barış Sarıtaş, Hasan Ocak, İsmail Özuyanık, Rıfat Yıldız, Hamdi Tütünci, Mahmut Duru, Serkan Dede, Erkan Kokoç, Zeki Küçük, Abdurrahman Günay,Ali Osman Gümüşkaya ve Gökhan Şensoy,Dursun Durukan,Evren Dönmez"

Antalya'da ilimizi temsil eden Ordu Veteranlar takımının sponsorluklarını da Güneş Medikal, Sporyum, Babanın Çayocağı, Bahçelievler Kreş, Cemre Kırtasiye ve Egem Spor yaptı.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2018 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.