Friday, Feb 21st

Son Gncelleme:07:38:38 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ordu Şampiyonu Ünye Yurt-Kur!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

KYK Ordu İl Müdürlüğü’nce düzenlenen Yurt-Kur Futbol Turnuvası’na bu yıl ilk kez katılan Ünye Yurt-Kur, büyük başarıya imza atarak Ordu il şampiyonu oldu. Ünye Yurt-Kur 16 - 22 Nisan tarihleri arasında Tokat ilinde yapılacak bölge şampiyonasında Ordu ilini Ünye Yurt-Kur temsil edecek.

 

Ünye Yurt-Kur-Ordu Hekimoğlu takımı ile normal süresi 1-1 biten maçın ardında, penaltı atışları sonucunda rakibini 5-4 mağlup ederek Ordu şampiyonu oldu.

Şampiyonluğu Afrin Zeytin Dalı Harekatına katılan askerlerimize ve Ünye şehidimize armağan ettiklerini ifade eden Ünye Yurt-Kur takımı Teknik Direktörü Murat Ülgen, Ünye Yurt-Kur’un 16-22 Nisan tarihleri arasında Tokat ilinde yapılacak bölge şampiyonasında Ordu ilini temsil edeceğini söyledi.

Ülgen, “Antrenman bile yapma zamanımız olmadan kupaya uzanan sporcularımızı tebrik ediyorum. Onlar bu işin mimarı oldular. Turnuvaya ilk kez katılan Ünye Yurt-Kur takımına ilk yılında şampiyonluk çok yakıştı. Hayırlı uğurlu olsun Yardımcım Serkan ve emeği geçen herkese teşekkürler” dedi.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2020 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.