Wednesday, Jan 29th

Son Gncelleme:07:06:45 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Şaban Akbaş Turnuvasında Yarı Finalistler Belli Oldu

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Ünye Belediyesi 18.Geleneksel Kurumlar Arası Şaban Akbaş Halı Saha Futbol Turnuvası oynanan çeyrek final karşılaşmalarının ardından yarı finale yükselen takımlar belli oldu.

 

Atatürk Parkı Halı Saha Tesislerinde devam eden turnuvada Pazartesi ve Salı  günü çeyrek final mücadeleleri oynandı. Pazartesi günü oynana maçlarda Devlet Hastanesi, Garanti Bankası’nı 13-1 farklı mağlup ederek adını yarı finale yazdırırken Çaybaşı İlçe Milli Eğitim 5-3 galip geldiği maçta Cezaevi takımını turnuva dışına gönderdi ve yarı finalist oldu.

Salı günü turnuvanın son yarı finalistleri belli oldu. İlçe Sağlık-Adliye Gücü çeyrek final karşılaşmasını İlçe Sağlık 7-3 kazanmasını bildi. Çeyrek final mücadelesinin diğer maçında ise Atatürk Anadolu Lisesi ile Belediye Zabıta takımları karşı karşıya geldi. Normal süresi 2-2 eşitlikle sona eren mücadeleyi penaltı atışları sonucu Atatürk Anadolu Lisesi maçı 4-3 kazandı. Bu sonuçların ardından İlçe Sağlık ve Atatürk Anadolu Lisesi yarı finale yükselen diğer iki takım oldu.

Yarı Final Programı

Ünye Belediyesi 18.Geleneksel Kurumlar Arası Şaban Akbaş Halı Saha Futbol Turnuvası’da yarı final mücadeleleri 10 Mayıs Perşembe günü oynanacak. Turnuvada yarı final eşleşmeleri ve maç programı ise şöyle:

17.45 Devlet Hastanesi-İlçe Sağlık

18.45 Çaybaşı İlçe Milli Eğitim-Atatürk Anadolu Lisesi

Yarı final karşılaşmalarının ardından finale çıkacak iki takım belli olacak. Final karşılaşması 14 Mayıs Pazartesi günü saat 18.30’da oynanacak. Final karşılaşmasının hemen öncesinde saat 17.30’da turnuvanın 3.’lük maçı oynanacak.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2020 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.