Wednesday, Dec 19th

Son Gncelleme:04:29:14 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Fatsa Anadolu İmam-Hatip Lisesi İl Finallerine Kaldı

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

2016-2017 Öğretim Yılı Okul Sporları faaliyet programında yer alan Genç Erkekler A Kategorisi Voleybol Fatsa İlçe Şampiyonası finalinde Fatsa Gazi MTAL takımını 3-0 mağlup ederek il finallerine katılmaya hak kazandı.

 

Fatsa'da iki grupta 6 takımın mücadele ettiği grup maçlarının ardından yarı finalde Korgan Anadolu Lisesi'nin saf dışı bırakan Fatsa Anadolu İmam Hatip Lisesi ilçe şampiyonluğu için final karşılaşmasında Fatsa Anadolu Lisesi'ni mağlup ederek finale yükselen Fatsa Gazi MTAL takımı ile karşı karşıya geldi.

Fatsa 75. Yıl Spor Salonunda oynanan final mücadelesinde parke zemine Cemilcan Demirbaş, Soner Tufan, Abdülkadir Dağcı, Osman Nuri Sarmaşık, Emrullah Kocatürk ve Tayfun Akbaş ilk altısı ile çıkan Fatsa Anadolu İmam-Hatip Lisesi, son derece zevkli ve çekişmeli geçen müsabakayı 3-0 kazanarak ilçe şampiyonluğu unvanını elde etti. Beden Eğitimi Öğretmeni Elif Bektaş idaresinde ve EMG Laminant sponsorluğunda final mücadelesine çıkan Fatsa Anadolu İmam-Hatip Lisesi zorlu karşılaşmanın setlerini, 25-20, 25-19, ve 25-21 kazandı.

Fatsa İlçe Şampiyonluğu sevincini antrenörleri Elif Bektaş ve okul idarecileri ile paylaşan Fatsa Anadolu İmam-Hatip Lisesi Genç Erkekler Voleybol takımı il finallerinde de iddialı olduklarını söylediler. İl finallerinde Pazartesi günü Ünye şampiyonu Ünye Anadolu İmam-Hatip Lisesi ile karşı karşıya gelecek. Fatsa Anadolu İmam-Hatip Lisesi ve Ünye Anadolu İmam-Hatip Lisesi arasında oynanacak il finali ilk karşılaşması Altınordu Spor Salonunda saat 13.00'te başlayacak.

SPOR AKSİYON


Telif Hakkı © 2018 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.