Tuesday, Nov 19th

Son Gncelleme:05:49:25 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Şampiyon Kaledere Kupasını Kaldırdı!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen  İlkokullar arası futbol turnuvası Ünye Şampiyonu Kaledere İlkokulu Cumhuriyet Meydanında düzenlenen bayram töreninde şampiyonluk kupası ile madalyalarını Kaymakam Ümit Hüseyin Güney’in elinden aldı.

 

İki hafta süren ilkokullar arası futbol turnuvası finalinde Anafarta İlkokulu’nu penaltılar neticesinde 4-2 mağlup ederek Ünye ilçe şampiyonu olan Kaledere İlkokulu futbol takımı kupasına kavuştu. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarının son bölümünde kupa ve madalya töreni yapıldı. Çeşitli kategorilerde dereceye giren öğrencilere ve takımlara kupa, madalya ve plaketleri verildi. Futbol dalında Ünye şampiyonu olan Kaledere İlkokulu futbol takımı şampiyonluk kupasını kaymakam Ümit Hüseyin Güney’in elinden aldı. Takım arkadaşları adına şampiyonluk kupasını kaptan Muhammet Enes Kahraman alırken Kaymakam Ümit Hüseyin Güney minik futbolcuları tek tek tebrik ederek hem madalyalarını taktı hem de bayramlarını kutladı.

Şampiyon Kaledere İlkokulu Futbol Takımı Antrenörü Muhammet Kışla’yı da tebrik eden Kaymakam Ümit Hüseyin Güney, şampiyonlara başarılar diledi. Kupa ve madalya töreninde ikinci olan Anafarta İlkokulu ve üçüncü olan Atatürk İlkokulu sporcuları kupa ve madalyalarını kaymakam Ümit Hüseyin Güney’in elinden aldılar.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.