Wednesday, Jan 29th

Son Gncelleme:07:06:45 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Akkuş Belediyespor Voleybolda İç Transferi Tamamladı

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

2015-2016 sezonunda tarihinde ilk kez mücadele ettiği voleybol 3. liginde fırtınalar estiren ve tüm dikkatleri üzerine çeken Akkuş Belediyespor Voleybol Takımı kaldığı yerden devam ediyor.

 

Değişen statü gereği bu yıl 2. ligde mücadele edecek olan yeşil beyazlılar iç transferde mutlu sona ulaştı. Takımın iskelet kadrosunu bozmayan Akkuş Belediyespor geçen yılki kadrodan Orta Oyuncular Sezer Kaya ve Soner Solmaz, Pasör Çaprazı Avni Şendoğan, Pasör Orçun Selimoğlu, Libero Akın Engin ve Köşe Oyuncusu Gürol Öntürkler ile birer yıllık sözleşme imzaladı.

İmza töreninde konuşan Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, "Geçen yıl ilk defa katıldığımız ligde adımızdan sıkça söz ettirdik, aldığımız başarılı sonuçlarla gruptaki tüm hesapları alt üst edip adımızı play off'a yazdırdık ve üst lige çıkma yolunda averaja takıldık. Bu yıl geçen yıla göre daha da güçlü bir takım oluşturma çabasındayız. Takımımızın iskelet kadrosunu bozmadık, yapacağımız takviyelerle daha da güçleneceğiz, hedefi olan bir takım oluşturuyoruz. Akkuş Belediyespor bu yıl yine adımızdan sıkça söz ettirecek. Kulüp bünyesinde sportif faaliyetlere aralıksız devam etmekteyiz. Gençlerimiz artık kahve köşelerinde, oyun salonlarında değil spor salonlarında vakit geçiriyor, buda bizleri son derece mutlu ediyor." Dedi.

Telif Hakkı © 2020 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.