Wednesday, Jan 29th

Son Gncelleme:07:06:45 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ali Eren Öztürk, Voleybol Milli Takım yolunda…

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Ünye Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Voleybol Takımından Ali Eren Öztürk, 17 yaş altı Balkan Şampiyonası Milli Takım aday kadrosuna davet edilerek, Yıldız Milli Voleybol Takımı yolunda emin adımlarla ilerliyor.

 

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Voleybol Takımından Ali Eren Öztürk, gazetemize yaptığı açıklamada, 2014 yılında Beden Eğitimi Öğretmenimiz Cengiz Yazıcı’nın isteğiyle voleybol sporuna başladığını, 4 yıllık sürecin ardından Milli Takıma seçildiğini söyledi.

Genç sporcu Öztürk, şunları söyledi:

Ordu’muzu, Ünye’mizi, okulumuzu okul ve kulüp bazında Spor Bakanlığı’nın düzenlediği Anadolu Yıldızlar Ligi Voleybol Müsabakalarında temsil ettik. Bu müsabakalarda milli takım antrenörlerimizin ilgisini çektim ve Milli Takımlar Girişim Kampına davet edildim. Son katıldığım milli Takım Gelişim Kampında Milli takım antrenörlerimizin isteği ile yaz ayında yapılacak olan 17 yaş altı Balkan Şampiyonası Milli Takım aday kadrosuna davet edildim. Bana bu konularda destek veren ve devamlı yanımda olan aileme, öğretmen ve okul yönetimine, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürümüz Aydın Kuyumcu’ya teşekkür ediyorum.”

Ünye Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Müdürü Kemal Türk, “Okulumuz sportif faaliyetlerde iyi bir yerde. Bu başarılar okulumuzun tanıtımında da etkili olmakta olup, bu başarıların gerçekleşmesine katkı sunan öğrencilerin yetişmesinde emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Milli Takma seçilen öğrencimiz Ali Eren Öztürk’ü tebrik ediyorum” dedi.

Telif Hakkı © 2020 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.