Monday, Jan 27th

Son Gncelleme:06:58:41 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ünye’nin Sultanları Rakip Tanımadı

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

TVF Bölgesel Lig Grup maçlarında önüne geleni deviren Ünye Gücü FK Kadın Voleybol Takımı 3 gün süren voleybol ziyafeti sonrası 2.Lig’e yükselme yolunda play of oynama hakkı kazandı.

 

Kadın Futbol Takımının başarısı ile gündemdeki yerini koruyan Ünye Gücü FK, filede Ünye’yi coşturdu. Cuma, Cumartesi ve Pazar günü oynanan maçlarla tamamlanan TVF Bölgesel Lig Grup maçlarında rakip tanımayan Ünye Gücü FK Kadın Voleybol Takımı şimdi gözünü Ocak ayında oynanacak olan Play Of maçlarına çevirdi.

Ünye Gücü FK Kadın Voleybol Takımı Cuma akşam saat 19.00'da karşı karşıya geldiği Giresun Gençlikspor takımını set vermeden 3-0 yenmeyi başardı. Ardından Cumartesi günü saat 19.00'da ikinci maçına çıkan Ünye Gücü FK Kadın Voleybol Takımı, üstün oyununu Fatsa Halk Eğitim takımı karşısında da sürdürerek maçı rahat bir oyunla 3-0 kazandı ve ikide iki yaptı.

Ünye Gücü FK Kadın Voleybol Takımı son sınavını Pazar günü Amasya Şehzadeler takımı karşısında verdi. İlk seti 25-19 kazanan temsilcimiz ikinci seti 14-25 kaybetti. Üçüncü sette tekrar toplarlanan Ünye Gücü FK Kadın Voleybol Takımı bu seti 25-18 önde tamamlayarak tekar 2-1 öne geçti. Dördüncü seti rahat bir oyunla 25-14 kazanan Ünye Gücü FK Kadın Voleybol Takımı maçı da 3-1 kazanarak grubu birinci bitirdi ve 2.lig için play of oynama şansın elde etti.

Kadın Eli DokunuyOrdu Derneğinin de desteğini alan Ünye Gücü FK Kadın Voleybol takımı Ünye Spor Salonunda 3 gün süren turnuvada sporseverleri tribünlere çekerek voleybol ziyafeti verdi. Ünye Gücü FK Kadın Voleybol takımı Ocak ayı içerisinde daha sonra belirlenecek grup merkezinde 4 takımın yer alacağı grupta 2.lige yükselme mücadelesi verecek. Dört takımdan oluşan grubu ilk iki sırada bitiren takımlar gelecek sezon 2.lig’de mücadele etme hakkı kazanacak.

 

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2020 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.