Monday, Jan 27th

Son Gncelleme:06:58:41 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ünye’nin Sultanları Tokat’ta 2.Lig için Yarışacak

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

2019-2020 Voleybol Sezonu Büyükler Bölgesel Lig Finalleri 17-18-19 Ocak 2019 tarihlerinde federasyonca belirlenen grup merkezlerinde oynanacak. Grup maçları sonucunda gruplarında birinci olarak finallere yükselen 32 takımdan biri olan Ünye Gücü FK Kadın Voleybol Takımı Tokat Grup merkezinde 2.Lig biletini alabilmek için mücadele edecek.

 

Geçtiğimiz hafta Ünye Spor Salonunda oynanan grup maçları sonunda birinci olarak adını finallere yazdıran Ünye Gücü FK Kadın Voleybol Takımı 32 takımın 2.Lig bileti için ter dökeceği final mücadelesini Tokat Grup Merkezinde verecek. 3 gün sürecek finaller 17-18-19 Ocak 2020 tarihlerinde oynanacak. 16 Ocak 2020 Perşembe günü saat 18.00’de turnuvanın teknik toplantısı ve kura çekimi yapılacak ve maç fikstürü belli olacak.

2.Lig’e yükselme hedefindeki temsilcimiz Ünye Gücü FK Kadın Voleybol Takımı Tokat Grup Merkezinde oynayacağı maçlar sonucunda grubunu birinci olarak bitirirse 2.Lig biletini alacak. 8 Grup merkezinde birinci olan 8 takımın 2.Lig’e yükseleceği finallerde Ünye Gücü FK Kadın Voleybol Takımımızın rakipleri de belli oldu. Samsun, Trabzon, Kayseri ve Ordu Bölgesi takımlarının mücadele edeceği finallerde Ünye Gücü FK Kadın Voleybol Takımımızın rakipleri ise Trabzon İskofya Spor, Samsun 19 Mayıs Voleybol ve Kayseri Melikgazi İzzet Ö.Kaya takımları…

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2020 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.