Sunday, Sep 24th

Son Gncelleme:07:28:04 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

İyiye Doğru

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 2
ZayıfMükemmel 

Ligin yedinci haftasında sahasında Adıyamanspor’u konuk eden Ünyespor müsabakanın özellikle ikinci yarısında üstün oynamasına rağmen sahadan beraberlikle ayrıldı.


İlk haftalarda takım olma adına olumlu sinyaller veren Ünyespor, Adıyamanspor müsabakasında biraz daha oturmuş bir takım görüntüsü verdi. Kaleci Şenol daha formda bir görüntüde artık. Stoperler Kemal ve Serhat bana göre işlerini en iyi şekilde yapıyorlar.  Tecrübeli oluşları en büyük avantajları, takımın sağ ve sol beklerinde sorunlar yok değil ama düzelir. Orta daha  iyiye gidiyor. Alternatifi bol olan bir bölge, bana göre Ünyespor’ un en büyük derdi forvet. Namık hoca gol sorununu çözmeli yoksa işimiz çok zor. Devre arasında mutlaka takviye yapılmalı bu bölgeye… Sanırım Hoca da bunların hesabını yapıyordur. Devre arası, transfer hesabını takımda bulunan forvet oyuncuları da yapmalı ve formalarını daha da fazla terletmeliler. Zira bu bölgeye mutlaka takviye gelecektir.

Hep söyledim yine söylüyorum bu sezon Ünyespor için çok önemli kulübün yapılanma adına ciddi adımlar atması gerekiyor ama şu ana kadar henüz bunun sinyallerini alamadım. Umarım bu adımlar bir an önce atılır.
Söylenecek çok şey var ama beklemek istiyorm. Hayata hep olumlu yönden bakarım. Ünyespor  yönetimine de öyle bakmak istiyorum. Sayın başkan düşüncelerini hayata geçirirse kulüp çağ atlar ama bu işler yönetimle olur. Başkanın tek başına bir şey yapması mümkün değil. Yönetin kurulu ona destek vermeli ve yanında olmalı. İlerleyen haftalarda Ünyespor’un daha iyi yerlerde olacağını düşünüyorum her şey daha da güzel olacak.

Ahmet TÜRK

Our valuable member Ahmet Türk-Sporun Türkçe'si has been with us since Perşembe, 24 Temmuz 2008.

Telif Hakkı © 2017 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.