Sunday, Sep 24th

Son Gncelleme:07:28:04 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Kına Yakın Artık!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfMükemmel 

Bu takımı yıllarca tokatlayanlar, tekmeleyenler, sırtında servet kazananlar, ev araba sahibi olanlar sonrada bu takımı şikayet edenler, bu sporcuları futbolcu diye bu şehre sokanlar, bunlara milyarlarca liraları verenler, takım oynarken aylarca bu çocukları sahipsiz bırakıp yanlarında olmayanlar kına yakın…

 

Alt yapımız var, buraya doğru bakın diye haykırdığımızda, bu çocuklar burada oynar dediğimizde bizleri kovanlar, kulüpten atanlar sonra da hatalarını görüp de çağıranlar o günleri düşünüp geçen her zaman için kazanılmayan her genç için kına yakın.

Bu gençler burada oynar dediğimizde bize gülenler, bunları bir iki oynatın diyen alt yapı hocalarına sizler ne biliyorsunuz gibi bakanlar, aldıkları oyunculardan darbe üstüne darbe yerken bu çocuklara kadar düşmüş olsak ta, bu beğenmedikleri genç sporculara muhtaç olanlar, eserinize bakında kına yakın artık.

Yapılmış transferle alınmış tecrübelilerin içine bu gülleri dikelim dediğimizde, inadına deve dikenlerini bu kulübe sokanlar, onlar batınca da feryat edenler, bir gün bu çocuklar nerede, oynadıkları saha nerede diye merak etmeyenler, onlara ayrılmış koltukları terk edenler, son maçta olup ta onlara teşekkürü çok gören idareciler, kulüpte iyi iken olmuş as başkanlar kına yakın artık Ordu spor düştü.

Kaleci diye Almanya’dan, Rusya’ dan sporcu getirenler, alt yapıda kaleci var, Ali Köksal, Cantuğ Temel ya da Kaan Kars diyen Hüsnü Hoca’ya yol verenler, alt yapıya yollayanlar, dışarıdan teknik adam eskilerine paraları verenler bu yanlışları yaptık diye kına yakın artık, Ordu Spor yok hükmünde .

Şimdi bu kadar genci profesyonel yapıp ta yakanlar, gelecek sezon daha büyük felaket var, U19-U21 takımları olmayacak, bu kadar genç şimdi ne olacak? Nerelere verilecek, gençleri ateşe atanlar onların yüzüne bakıp ta ne diyeceksiniz? Yaktınız çocukları, şimdi kına yakın… Ordu spor veda etti… Birde Kayyum kabusu…!

Our valuable member Mustafa Köksal has been with us since Pazartesi, 28 Aralık 2009.

Telif Hakkı © 2017 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.